gradient
 
Spin UpSpin Down
Spin UpSpin Down
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
znak
unibus
unibus
unibus
unibus
unibus

Centrum Konferencyjne

  

Multimedialne Centrum Konferencyjne składające się z 500 m2 Sali Konferencyjno-balowej oraz 130 m2 holu mogące pomieścić do 500 osób w ustawieniu teatralnym i do 350 osób przy stołach. Sala posiada pełne wyposażenie konferencyjne z multimedialnym projektorem, systemem świateł białych i nagłośnieniem konferencyjnym, co umożliwia organizację w niej konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie.
Przesuwana ścianka akustyczna może podzielić salę na dwa niezależne pomieszczenia. Umożliwia to organizację konferencji oraz lunchu lub bankietu bez konieczności przemieszczania się jej uczestników.

 

Sala posiada niezależne nagłośnienie imprezowe, podświetlany szklany parkiet oraz sufit i ściany wyposażone w oświetlenie światłowodowe i LED dzięki którym zmienia się w nowoczesną salę taneczną. Imprezy integracyjne nabierają w niej unikalnego charakteru.

Sala posiada oddzielne wejście, ale posiada również połączenie z częścią hotelową bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.
 
W obszernym holu przylegającym do sali znajduje się szatnia oraz toalety. Dzięki temu możliwa jest ​w nim organizacja mniejszych imprez szkoleniowych.

Widok 360° centrum konferencyjnego


Skontaktuj się z nami   koperta

hotel 2 gwiadkowy
HOTEL UNIBUS **
ul. Widowska 4
17-100 Bielsk Podlaski
+48 889 555 700
+48 85 730 03 03
e-mail: recepcja@unibus.com.pl
hotel 2 gwiadkowy