gradient
 
Spin UpSpin Down
Spin UpSpin Down
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
znak
unibus
unibus
unibus
unibus
unibus

Centrum Konferencyjne

  

Multimedialne Centrum Konferencyjne  składające się z 500 m2  Sali Konferencyjno–integracyjnej-balowej  oraz 150 m2  holu  mogące pomieścić do 500 osób w ustawieniu teatralnym i do 350 osób przy stołach . Sala posiada pełne wyposażenie konferencyjne z multimedialnym rzutnikiem ,  oraz niezależnym systemem świateł białych i nagłośnieniem konferencyjnym, co umożliwia organizację w niej konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie.

Dzięki wyposażeniu w mobilną akustyczną ścianę sala może być dzielona na dwie niezależne sale każda na 250 osób.

Sala posiada niezależne nagłośnienie imprezowe, unikalny szklany parkiet oraz sufit i ściany wyposażone w oświetlenie światłowodowe i LED dzięki  którym zmienia się w nowoczesną multimedialną salę dyskotekową. 

W Sali zastosowana została zaawansowana technologia LED sterowana systemem DMX  według projektu najwyżej klasy specjalistów firmy  - Kreator Wnętrz.
  Możliwości techniczne Sali pokazują filmy  do obejrzenia których serdecznie zachęcamy ponieważ słowami bardzo trudno jest opisać możliwości techniczne i wyjątkowy  klimat tej unikalnej Sali.   

Sala posiada niezależne wyjście na wewnętrzne patio. 

Obszerny hol przylegający do sali wyposażony został w wygodne fotele oraz szatnię. 
Połączenie sali łącznikiem z hotelem umożliwia, Gościom hotelowym, przejście do pokoi hotelowych, restauracji, oraz innych sal bankietowych w hotelu bez wychodzenia na zewnątrz. 
 

Widok 360° centrum konferencyjnego

 


Skontaktuj się z nami   koperta

hotel 2 gwiadkowy
HOTEL UNIBUS **
ul. Widowska 4
17-100 Bielsk Podlaski
tel. +48 85 730 03 03
kom. +48 889 555 700
e-mail: recepcja@unibus.com.pl
hotel 2 gwiadkowy
Obsługujemy Płatności:
Znajdź nas na: