gradient
 
Spin UpSpin Down
Spin UpSpin Down
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
znak
unibus
unibus
unibus

Turystyka

Biura podróży, zakłady pracy , oraz wszelkie inne organizacje zapraszamy do rezerwacji w Hotelu Unibus** pobytów grupowych. W przypadku zamówień grupowych hotel udziela dużych rabatów na pokoje i gastronomię .  Baza noclegowa hotelu pozwala na zakwaterowanie w tym samym czasie dwóch autokarów. W przypadku pobytów grupowych cena za nocleg wraz ze śniadaniem w pokojach 2 i 3 osobowych 75 zł/doba/osoba , w tym pilot i kierowca GRATIS.
Hotel posiada  wiele  Sal  Integracyjnych i Chatę Grillową gdzie możemy zorganizować  Biesiadę z regionalnymi podlaskimi potrawami którą umilić może „grajek”, DJ czy zespół muzyczny.

Propozycje imprez znajdziecie Państwo w zakładce Imprezy Integracyjne ...

USŁUGI :

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możemy zapewnić:

rezerwację biletów do obiektów turystycznych
zamówienie usług przewodnika
zamówienie przejazdu bryczką lub wozem po Puszczy Białowieskiej
kompleksową organizację wycieczki pieszej lub rowerowej
rezerwację biletów na przejazd kolejką wąskotorową
usługę transferu samochodowego / autokarowego
salę spotkań integracyjnych

                                      ATRAKCJE PODLASIA

Zwiedzanie Soboru w Hajnówce

Zwiedzanie Soboru w Hajnówce oraz koncert chóru cerkiewnego.

 Czas trwania całego wyjazdu około 2 godziny.

Wyjazd autokarem grupy  spod Hotelu Unibus ** w Bielsku Podlaskim przejazd do Hajnówki do Soboru Św. Trójcy. Na miejscu, kilka słów o cerkwi, jej historii powie proboszcz cerkwi.

Następnie odbędzie się kameralny koncert chóru (liczba osób około 30). Koncert razem ze zwiedzaniem cerkwi trwa około 50 minut. Następnie grupa wraca do Hotelu Unibus**.

Zwiedzanie i koncert chóru wynajmuje się za opłatą na wyłączność dla grupy. W sezonie letnim odbywają się koncerty cykliczne (wstęp wolny).

Zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów w Białowieży

Zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów – możliwy dojazd do Rezerwatu samochodem, wynajętym busem /autokarem.

Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika w Białowieży w języku polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim.

W rezerwacie, w warunkach zbliżonych do naturalnych, eksponowane są żubry, koniki polskie typu tarpana, łosie, jelenie, sarny, dziki, żubronie (krzyżówka żubra z bydłem domowym) i wilki. Rezerwat pokazowy jest znaczną atrakcją turystyczną, służy również edukacji przyrodniczej. W tym miejscu, w sercu puszczy białowieskiej w 1229 roku rozpoczęto restytucję Żubra, którego liczebność w Puszczy Białowieskiej wynosi ponad 350 sztuk.

Zwiedzanie zabytkowego Parku Pałacowego i Muzeum Przyrody w Białowieży

Czas trwania około 3 godz. Wyjazd autokarem grupy  spod Hotelu Unibus ** w Bielsku Podlaskim przejazd do Białowieży ok.50 km czas 50 min.

Park pałacowy powstał  na wzgórzu pałacowym z rozkazu cara Aleksandra III, projekt wykonał Walery Kronenberg. Na 148 ha zasadzono 160 gatunków drzew i krzewów w taki sposób, aby z góry można było zobaczyć dwugłowego carskiego orła. Za panowania Aleksandra III park ten stanowił miejsce rozpoczynania i kończenia carskich polowań.

Po przejściu przez Park Pałacowy na gości czeka zwiedzanie najnowocześniejszego Muzeum Przyrodniczego w kraju, otwartego w 2004 roku. Muzeum dysponuje obecnie nowym, dostosowanym do wymagań ekspozycyjnych budynkiem z salami wystawowymi o łącznej powierzchni 1500 m2, salą wystaw czasowych o powierzchni około 180 m2.

Po przekroczeniu szklanych drzwi wkraczamy do nowego świata, o którym opowiadać będzie nam przewodnik. Otacza nas półmrok, który pozwala nam lepiej skupić się na tym co zaraz zobaczymy.

Po kilku słowach wstępu wreszcie wchodzimy głębiej i nagle... zapalają się światła i widzimy stado żubrów, które żeruje o wczesnym świcie. Przewodnik opowiada o zagładzie, pracach nad ocaleniem tego gatunku i powrocie żubrów do natury, o ich zwyczajach, tak trwa ponad godzinna podróż po wspaniałym świecie puszczy.

Wycieczka z przewodnikiem do Obszaru Ochrony Ścisłej w Białowieży

Czas trwania około 5 godz. Wyjazd autokarem grupy  spod Hotelu Unibus ** w Bielsku Podlaskim przejazd do Białowieży ok.50 km czas 50 min.

Wyjście do Obszaru Ochrony Ścisłej z  przewodnikami w 20-osobowych grupach w odstępach 10-15 minutowych. Na początek zwiedzanie Parku Pałacowego i kilku zabytkowych budowli, następnie przejście do Obszaru Ochrony Ścisłej.

Podczas wycieczki przewodnicy opowiadają o historii puszczy, o napotykanej roślinności oraz zwierzętach. Wszyscy mają niepowtarzalną okazje obcować z naturą i zobaczyć na własne oczy prawdziwa puszczę, do której nie ma wstępu bez przewodnika.

Wycieczkę można uatrakcyjnić i przedłużyć odwiedzeniem Muzeum Przyrody oraz zwiedzaniem cerkwi w Białowieży (istnieje również możliwość organizacji koncertu chóru).

Loty Balonami

Loty balonami - współpraca z Agencją Reklamowa Benkowski - zachęcamy do lotów i eventów na Podlasiu! Agencja Reklamowa Benkowski zna doskonale tereny w okolicach Biebrzy, Narwi, Wigier, Czarnej Hańczy i Doliny Rospudy, organizuje na tym obszarze oraz na terenie Polski i całego świata loty balonami - pasażerskie, reklamowe, pokazy dla firm, jak również osób prywatnych.

Jezioro Siemianowskie

Sztuczny zbiornik Siemianówka został utworzony w latach 70-tych. Miejsce żerowania licznych gatunków ptaków i atrakcyjne miejsce dla amatorów sportów wodnych.

Białystok i Supraśl

Białystok i Supraśl oddalone o około 60 km, oferują nie tylko interesujące zabytki (Pałac Branickich, XVIII-wieczne Śródmieście - Białystok, obronny klasztor prawosławny z Muzeum Ikon - Supraśl), ale także szerokie możliwości przyjemnego spędzenia czasu - od zakupów, przez spacery, aż po ciekawą ofertę kulturalną. Zachęcamy do wizyty w słynnym Teatrze Wierszalin, w Operze Podlaskiej, czy w Teatrze Dramatycznym.

Szlak tatarski

Wycieczka do Supraśla może być łatwo przedłużona o wizytę u podlaskich Tatarów. Kruszyniany, miejscowość przy białoruskiej granicy, to miejsce gdzie można skosztować tatarskiej kuchni, oraz zwiedzić zabytkowy, XVII-wieczny meczet i mizar - muzułmański cmentarz. 

Tykocin  

Trochę dalej na zachód, w Dolinie Narwi leży jedna z największych podlaskich atrakcji - doskonale zachowane, barokowe miasteczko, które ostatnie poważne zmiany widziało w XVIII w. Do zwiedzenia jest tu XVII-wieczna Wielka Synagoga, jedna z dwóch najlepiej zachowanych w Polsce, Kościół Świętej Trójcy, nowoodbudowany zamek Zygmunta Augusta, rynek z XVII-wiecznym pomnikiem Stefana Czarnieckiego, a także Alumnat - dom opieki dla zasłużonych żołnierzy w czasach I Rzeczypospolitej. 


KONTAKT w sprawie organizacji wycieczki grupowej 
Recepcja: Tel.+48 85 730 03 03, +48 889 555 700
kom. +48 727 666 500,gastro@unibus.com.pl  

 

Skontaktuj się z nami   koperta

hotel 2 gwiadkowy
HOTEL UNIBUS **
ul. Widowska 4
17-100 Bielsk Podlaski
+48 889 555 700
+48 85 730 03 03
e-mail: recepcja@unibus.com.pl
hotel 2 gwiadkowy