gradient
 
Spin UpSpin Down
Spin UpSpin Down
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
znak
unibus
unibus
unibus
unibus

Imprezy


  • Wesela

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dołożymy wszelkich starań, ażeby ten dzień był najpiękniejszym dniem, o którym zawsze Państwo marzyli. Służymy profesjonalną pomocą w wyborze menu jak i przy doborze dekoracji. Zapewniamy doświadczoną obsługę oraz wykwintne dania, które dopasujemy do Państwa potrzeb. Wszystkie te aspekty pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę przyjęcia weselnego.

  • Przyjęcia okolicznościowe

Hotel Restauracja Centrum Konferencyjne UNIBUS ** to znakomite miejsce do organizacji wszelkich przyjęć okolicznościowych zorganizowany specjalnie dla zaproszonych przez Państwa Gości, w celu uświetnienia ważnych wydarzeń lub okoliczności o charakterze oficjalnym lub prywatnym. Sale Hotelu o różnej wielkości i  indywidualnym wystroju  pozwalają na organizację  zarówno dużych i wystawnych bankietów i biesiad, do 350 osób, oraz małych, kameralnych spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy partnerów biznesowych oraz imprez dla dzieci. 

  • Komunie

Pierwsza Komunia, jest to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, obchodzone jest uroczyście  w gronie najbliższych osób. Dzień ten jest świętem dla całej rodziny, dlatego też potrzebuje wyjątkowej oprawy. 

 
  • Chrzciny

Chrzest jest jednym z najważniejszych dni w życiu małego człowieka i jego rodziny. Dla uczczenia tak ważnego dnia Restauracja Hotelu Unibus ** oferuje Państwu szeroką ofertę rodzinnego obiadu, jednocześnie zapewnia miłą atmosferę, elegancki wystrój sali oraz komfortowe warunki przyjęcia.

Aby umilić i ułatwić  Państwu ten dzień  Hotel Unibus **  zapewnia pokój mamie i dziecku - gratis.

 

  • Spotkania  po pogrzebie

Restauracja Hotelu Unibus ** zapewnia spokojną atmosferą oraz profesjonalną obsługę jak i  pomoc przy organizacji spotkania po pogrzebie. Proponujemy menu składające się z zupy, dania obiadowego, ciasta, napoi zimnych i gorących. 

 

 

Skontaktuj się z nami   koperta

hotel 2 gwiadkowy
HOTEL UNIBUS **
ul. Widowska 4
17-100 Bielsk Podlaski
+48 889 555 700
+48 85 730 03 03
e-mail: recepcja@unibus.com.pl
hotel 2 gwiadkowy
Obsługujemy Płatności:
Znajdź nas na: