unibus
unibus
unibus
unibus

WARUNKI   REZERWACJI  HOTELU UNIBUS** w Bielsku Podlaskim

 

PŁATNOŚĆ W HOTELU  w dniu  PRZYJAZDU

 

  1. Rezerwacji można dokonać osobiście lub  dzwoniąc bezpośrednio do recepcji Hotelu na numer +48 85 730 03 03  oraz e-mailem recepcja@unibus.com.pl
  2. Rezerwacji można dokonać wypełniając elektroniczny formularz rezerwacyjny.
Po zakończeniu procesu rezerwacji Gość otrzyma email z potwierdzeniem( bądź odmową)  dokonania rezerwacji, na adres wskazany w  formularzu rezerwacji.
 Gość hotelowy winien uregulować należność za pobyt w dniu przyjazdu, w trakcie meldowania. Do czynności zameldowania wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

 

PŁATNOŚĆ  przed PRZYJAZDEM- KARTĄ PłATNICZĄ /TRANSFER ELEKTRONICZNY za pośrednictwem systemu Dotpay

 

 Rezerwacje online realizowane w Systemie Rezerwacyjnym są realizowane w czasie rzeczywistym i są automatycznie gwarantowane.

Rezerwacje z wykorzystaniem Systemu Rezerwacyjnego dokonywane są bezpośrednio w oprogramowaniu hotelowym, zgodnie z dostępnością pokoi i allotmentem.
 Rezerwację uważa się za dokonaną z chwilą uiszczenia minimum 50 % ceny za pokój ( pokoje) i usługi dodatkowe wybrane przez Gościa.

Jedynym potwierdzeniem opłacenia rezerwacji online jest potwierdzenie generowane przez system DotPay o otrzymaniu środków tytułem rezerwacji lub potwierdzenie generowane przez bankowość elektroniczną.

Potwierdzenie dokonania rezerwacji online generowane przez system Hotel-IN jest ważne przez 60 min. Po 60 minutach, w przypadku braku uzyskania potwierdzenia wpłaty  z systemu płatności DotPay, rezerwacja jest automatycznie anulowana i usuwana z systemu hotelowego.

PŁATNOŚĆ przed PRZYJAZDEM   PRZELEWEM TRADYCYJNYM

          Rezerwacji gwarantowanej można dokonać płacąc przelewem tradycyjnym , po otrzymaniu e-mailem z recepcji hotelu potwierdzenia dostępności wybranego pokoju (pokoi ), na konto HOTEL UNIBUS sp. z o.o. 17-100 Bielsk Podlaski ul. Widowska 4    Nr  09 1020 1332 0000 1802 0388 4491 minimum 50 % ceny za pokój (pokoje) i usługi  dodatkowe wybrane przez Gościa. Potwierdzenie dostępności pokoju ( pokoi ) jest ważne przez 60 minut ( dłuższy termin można uzgodnić telefonicznie lub e-mailem z recepcją). W tym czasie należy  przesłać e-mailem    na adres recepcja@unibus.com.pl potwierdzenie dokonania przelewu. Po upływie tego terminu, w przypadku braku  potwerdzenia wpłaty, rezerwacja jest anulowana.

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI REZERWACJI

 

Doba hotelowa rozpoczyna się  od godz. 14:00  trwa do godz. 12:00 dnia następnego.
Przez wynajem pokoi gościnnych należy rozumieć: wynajem pokoju 1, 2-osobowych jako całość.
Jeżeli czas pobytu nie może być określony w chwili wynajmowania pokoju, przyjmuje się, iż pokój został wynajęty na jedną dobę.
W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z recepcją hotelu: telefonicznie +48 85 730 03 03 lub mailowo recepcja@unibus.com.pl.
 Anulacja rezerwacji jest bezkosztowa jeżeli została zgłoszona co najmniej 1 dzień przed planowanym przyjazdem – hotel nie obciąży Gościa kosztami rezerwacji.
 W przypadku anulacji rezerwacji po w/w terminie  lub w przypadku nie pojawienia się Gościa w hotelu – hotel obciąży Gościa kosztami pierwszej doby za zarezerwowany pokój (pokoje).
Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji i wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.
Rezerwacje są  trzymane do godziny 18.00. Hotel przedłuży rezerwację na późniejsze godziny w przypadku otrzymania takiej prośby  od Gościa telefonicznie lub e-mailem.

Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość hotelowy powinien zgłosić w recepcji do godz. 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju.
Recepcja uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
Przedłużenie pobytu w pokoju poza godz. 14:00 jest traktowane jako przedłużenie pobytu.
Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub szkodę na osobie gościa, pracowników albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gościa lub funkcjonowanie Hotelu.
W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług gość jest proszony o jak najszybsze zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwi pracownikom Hotelu niezwłoczną reakcję.
Osoba dokonująca rezerwację wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z zasadami określonymi w niniejszych warunkach.
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych wprowadzane dane do systemu hotelowego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji.


                        

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i serdecznie zapraszamy !


Obsługujemy karty:

   

 

       

Hotel Unibus **

ul. Widowska 4

17-100 Bielsk Podlaski

tel. +48 85 / 730 03 03,

kom. 

e-mail: recepcja@unibus.com.pl

 

 

Rezerwacje

tel. +48 85 / 730 03 03,

kom. 

 

Skontaktuj się z nami
       

 
Wskazówki dojazdu Wpisz swój adres
Wyznacz trasę